Kočky do dočasných domovů

Holčička s koťaty

Mourovatá maminka Holčička byla odchycena 11. května 2015 v Liberci spolu se svými dvěma odrostlými koťaty - kočkou a kocourem. Tyto divoké vykastrované kočičky hledají dočasný domov, kde by mohli být spolu. Můžeme poskytnout krmení, očkování i odblešení. Kočička vpravo je ochočenější. Kočičky vlevo jsou divoké proto nejsou vhodné jako domácí mazlíčci do bytu, ale ven na zahrádku nebo ke stodole, kde by žili svůj život.
 
 
 
 

Orianna

V nedávné době jsme odchytli kočičku, kterou jsme zatím pojmenovali jako Oriannku. Kočička měla zánět dýchacích cest na který byla léčena antibiotiky, na hřbetu v oblasti lopatek měla absces, který veterinářka odstranila a oblast se zahojila. Oriannka je nyní vykastrovaná a hledá nový dočasný domov.
 
Orianna a Liberecké kočičky našli prozatímní domov u nás na dvorku, jedna z nich je velmi mazlivá a byla by vhodná i do bytu, je na ní vidět, že dříve žila v bytě, ale někdo ji vyhodil :( další dvě kočičky jsou trochu divočejší, jsou ovšem připravené najít domov u domu se zahrádkou, dvorkem či u stodoly, kde budou moci žít svůj život a chytat myšky. 
Všechny kočky jsou vykastrované, odčervené a očkované. Kočky jednou denně dáváme čistou vodu a krmíme konzervou, zbytek dne mají v zásobník suché granule.

Holčička s koťaty

Liberecké kočky si 29.10. 2015 zpátky vzala paní z Liberce, hlavně ať se jim daří.

Kontakt

Českolipským kočkám a pejskům, z. s.

Skalice u České Lípy 504
471 17

č. ú.: 259446298/0300
603 893 603
777 945 486

prodej a správa věcí na internetu: 603 152 934

clkap@seznam.cz